Práce pro sklad s izolačními materiály

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou a prodejem tepelných izolačních materiálů, hledáme šikovné brigádníky pro dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

    • manipulace se zbožím
    • řezání polystyrénu
    • balení a expedice zboží

Požadavky:

    • manuální zručnost
    • pečlivost
    • dobrý zdravotní stav
    • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • mzda 110 Kč/hod.
    • tří směnný provoz: ranní, odpolední, noční (8hod)
  • možnost volby směn dle vašich časových možností.
  • výplata týdně na účet

Místo výkonu práce:

Brno-Modřice - možnost využití CTP autobusu ZDARMA

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala tak nám zavolejte na tel.číslo 722 277 667 a nebo přijďte do naší kanceláře na Dornych 420/2a ve všední dny od 9:00 do 17:00, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Evropská 669, 664 42 Modřice)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ve výrobě

Datum zadání:

6.9.2017