PR asistentka / asistent Public Relations v Karlíně, flexibilní pracovní doba


V Kašpar PR hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici PR Assistant. Vhodné pro absolventy, zkušenosti z Public Relations / médií vítáme. Náplň práce je pestrá. Chcete začít v PR? o Psaní tiskových zpráv, článků a dalších výstupů pro klienty s různým zaměřením. o Správa sociálních sítí / činnost community managera. o Správa databází. o Monitoring médií, příprava reportů pro klienty. o Komunikace s novináři, klienty, aktivní vyhledávání témat. o Zajišťování výstupů v médiích. o Moderní propojení kampaní s digitálem. o Výpomoc při zpracování strategií a nápadů pro klienty. o Jiná drobná administrativní a organizační výpomoc.

Požadujeme:

o Alespoň teoretická znalost oborů jako jsou žurnalistika, masová komunikace, public relations, marketingová komunikace či příbuzné obory. o Praktické zkušenosti výhodou. o Učenlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, proaktivita, systematičnost, analytické myšlení, spolehlivost, poučení z chyb. o Potřebný drajv, talent, ambice a chuť se posouvat. o Cit pro psaní / komunikaci. o Znalost českého jazyka, stylistické dovednosti, angličtina/němčina výhodou. o Samostatné vyhledávání informací z různých zdrojů, jejich třídění a zpracování. o Oceníme přesah do fotografie, grafiky, bloggingu, znalost influencer marketingu, podcastů, sociálních médií.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Pozice: PR Assistant Pracovní doba: úvazek částečný (100–160 hodin/měsíčně). Forma spolupráce: IČO, DPP. Nástup: ideálně ihned, případně dle domluvy. Uvítáme ty, kteří jsou teprve na startu, po škole, případně brigádníky, co mají full-time kapacity. Nechybí jim ale potřebný drajv, talent, ambice a chuť se posouvat. Těšíme se na Vaše reakce! Lokalita: Praha.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 8 (Thámova, Karlín)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.5.2023
/* Not affection functionality */