Pomocné práce ve výrobě s elektronikou => víkendové směny

Pro nadnárodní společnost,  která kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku hledáme nové  kolegy na montáž a balení.

Pracovní doba:

    • denní směna: 06:15-18 (12hod)
    • noční směna: 20:30-05:00 (8hod)

Náplň práce:

    • testování PC
    • kompletace jednotlivých PC součástek
    • balení
    • pomocná práce také ve skladu

Požadujeme:

    • spolehlivost
    • pečlivost
    • manuální zručnost
    • samostatnost
    • dobrý zdravotní stav
    • čistý výpis z RT

Nabízíme:

  • výplata týdně na účet
  • základní hodinová sazba 104 Kč/hod
  • možnost volby délky směn =>  8hod nebo 12hod
    • zázemí stabilní společnosti
    • práce je nenáročná a směny si můžete volit dle Vaší potřeby

Místo výkonu práce:

Brno-Modřice - z Brna možnost využití svozového autobusu ZDARMA

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala tak nám zavolejte na tel. číslo 605 88 55 88 se dostavte do naší kanceláře na Dornych 420/2a ve všední dny od 9:00 do 17:00, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a nebo nám zašlete životopis pomocí formuláře níže.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ve výrobě

Datum zadání:

26.10.2017