Pomocné kuchařské práce

Název pozice: Pomocné kuchařské práce Obor: Gastronomie a pohostinství Místo pracoviště: Quality Hotel Brno Exhibition Centre Křížkovského 496/20, Brno, Pisárky Quality Hotel Brno Exhibiton Centre hledá nového parťáka do kuchyně. Baví Vás obalování řízků, čištění zeleniny, příprava příloh? Chcete být pravou rukou kuchaře? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Práce spojené s výrobou jídel
  • Příprava zeleniny, přílohy
  • Pomoc při přípravě snídaní
  • Drobné práce na studené kuchyni

Požadujeme:

  • Schopnost samostatné práce
  • Spolehlivost, flexibilitu
  • Pečlivost
  • Praxe výhodou
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • Příjemné a čisté prostředí
  • Příležitost pracovat v prestižním hotelovém řetězci
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Výborné finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování 25,-Kč
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Křížkovského 20)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

170 Kč/hod.

Datum zadání:

5.10.2021