Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pohodová práce – obsluha pokladny

Hledáme šikovného pracovníka na obsluhu pokladny do supermarketu do Hradce Králové. Nástup nejlépe IHNED. Možnost brigády nebo stále práce. Směny: ranní + odpolední, občasná práce o víkendech (dle rozpisu směn)

Náplň práce:

  • práce na pokladně
  • komunikace se zákazníky
  • udržování čistoty na pracovišti
  • manipulace s hotovostí

Požadujeme:

  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • nástup možný IHNED
  • mzda 120,-/hod
  • stravenky ve výši 100,-
  • finanční příspěvky na Kafeterii ve výši 2000,-
  • možnost záloh
  • férové jednání a přístup
+ příplatky za práci o víkendu

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • čistý rejstřík trestu
  • věk min. 18 let
  • potravinářský průkaz
  • spolehlivost + pracovitost
  • možnost dopravit se mimo centrum HK vlastní dopravou

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Brigády v obchodech
Prodavačka

Plat:

120 Kč/hod.

Datum zadání:

9.11.2019