podlahářské práce - pomocník

Pro pokládku průmyslových podlah hledáme do týmu posily na pozici pomocníka. Není potřeba kvalifikace, rádi vše naučíme.

Hlavní pracovní náplň:

 míchání materiálu  nošení materiálů  zametání, vysávání  případně broušení  jiné pomocné stavební práce ¨ Sídlo firmy Třinec, proto je nutné být z okolí. Práce probíhá po celé republice. Možnost brigádně nebo v případě oboustranné spokojenosti na HPP. Plat dle domluvy a zkušeností 20-35tis

Požadujeme:

  • smysl pro detail
  • ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • zajímavé platové podmínky
  • v případě spokojenosti obou stran dlouhodobá spolupráce
  • kariérní a platový růst
  • férové jednání

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Třinec (oldřichovice 303)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

20000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

11.6.2021
OK
/* Not affection functionality */