Plný a zkrácený úvazek v KFC Outlet

brigáda K.F.C. spol. s r.o. v likvidaci

Hledáš stabilní práci na plný nebo zkrácený úvazek? My v KFC Outlet Moravia nabízíme obě tyto možnost - nabízíme kariérní růst, smlouvu na dobu neurčitou, směny na dva týdny dopředu, ranní/odpolední směny, pravidelnou mzdu, ... První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Taky můžeš zkusit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my.

Požadujeme:

Dokončené základní vzdělání. Možnost pracovat do 22:00 a o víkendech. Spolehlivost a pozitivní energie! Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. Dva pracovní víkendy.
  • počet míst - 3

Nabízíme:

Ranní/odpolední směny. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Dva volné víkendy. Dovolená. Bonus dle výše úvazku za splnění všech povinností. Spropitné pro každého. Jídlo na směně za pár kaček. Zaměstnanecké akce. Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC). Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Hlučínská 1172)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

118 - 125 Kč/hod.

Datum zadání:

19.9.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

PIZZERIE Vosime.cz Pizza boy s.r.o. | Ostrava


/* Not affection functionality */