NOVÁ RESTAURACE KFC OPAVA SILESIA HLEDÁ PARŤÁKY!

brigáda AmRest s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.


V tuto chvíli hledáme nové kolegy na plný úvazek a brigádu na pozice: KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy, OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Jdeš do toho s námi? Budeme se těšit! Nemusíš se obávat, že nemáš zkušenosti. Naši instruktoři tě vše naučí. ????

Požadujeme:

Dokončené základní vzdělání Spolehlivost a chuť do práce Možnost pracovat do večerních hodin (neděle-čtvrtek do 24:00, pátek-sobota do 1:00)
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Plánování směn dle tvé potřeby – Směny plánujeme 14 dní dopředu a vždy se snažíme přizpůsobit tvým možnostem. 5 týdnů volna Část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ – možnost využít zálohy na mzdu po 3 odpracovaných měsících v KFC Spropitné pro každého a další finanční odměny nad rámec běžné mzdy Smlouva na dobu neurčitou Výplata na účtu do 9. dne v měsíci Jídlo na směně za pár kaček Zaměstnance povyšujeme a pomáháme jim budovat manažerskou kariéru Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC) Multisport karta, která umožňuje zvýhodněné vstupy do sportovišť, bazénů, wellness, ale třeba i dětských heren a dalších Slevy u našich partnerů – například Datart, CK Alexandria, Ticketstream, Aeskulab, Flixbus a další Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Opava (Těšínská 2914)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

114 - 120 Kč/hod.

Datum zadání:

12.9.2023
/* Not affection functionality */