Montážní práce v automobilovém průmyslu => AKCE - nahlaš si 3 směny za 100 Kč/hod !!!

Hledáte brigádu nebo přivýdělek za super peníze? Rádi by jste si plánovali docházku směn podle Vašich časových možností? V tom případě, by jste si měli tento inzerát přečíst až do konce!

Automobilová společnost, která se zabývá výrobou plastových součástek hledá nové členy do svého týmu. Tato pracovní pozice je jak pro ty, co budou chtít chodit dlouhodobě a nebo i pro ty, co chtějí vyplnit volný čas při studiu nebo při HPP. Budeme dělat maximum pro Vaši spokojenost!

AKCE

    • 1 směna =>95 Kč/hod
  • 3 a více směn => 100 Kč/hod

Náplň práce:

    • jednoduchá obsluha strojů
    • kontrola plastových výlisků
    • kontrola postupů

Požadavky:

    • manuální zručnost
    • pečlivost
    • dobrý zdravotní stav - dobrý zrak
    • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • výplata týdně na účet
  • hodinová sazba 95 - 100 Kč/hod
    • dvou směnný provoz - ranní, odpolední
    • možnost volby směn podle vašich časových možností

Místo výkonu práce:

  • Tuřanka 1315/112, 627 00 Brno-Slatina - výborná dostupnost MHD

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala tak nám zavolejte na tel.číslo 607 415 047 a nebo přijďte do naší kanceláře na Dornych 420/2a ve všední dny od 9:00 do 17:00, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Tuřanka 1315/112, 627 00 Brno-Slatina)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ve výrobě

Datum zadání:

31.8.2017