Manipulační práce ve skladu s bednící technikou

Nabídka již není aktuální

Na brigádu na Praze 9 hledáme brigádníky pro příjem, třídění a výdej dílů systému stavební techniky (lešení, bednění a další doplňky).

Náplň práce:

    • příjem a výdej položek zákazníkům
    • přepočítávání a vážení dílů
    • vykládka a nakládka do beden a vozíků
    • čištění vysokotlakou wapkou
    • příprava na další půjčení

Nabízíme:

    • zajímavou zkušenost v mezinárodní korporaci
    • příjemné pracovní prostředí
    • týdenní výplaty na Váš účet

Požadujeme:

    • manuální zručnost
    • pečlivost
    • fyzická zdatnost
    • ochota delší spolupráce
    • pevnou obuv

Směny PO-PÁ od 7-15:30h, občas soboty od 7-13h

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (U Královské louky 892/6)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Datum zadání:

14.8.2018