Kurýr Praha, pravidelná práce, rozvoz zboží eshop, průměrná odměna 2000Kč/den

Chcete pravidelnou práci či brigádu, kterou Vám budou kamarádi závidět? Vlastníte combi, PickUP ? Tak pojďte pracovat k nám!:) Hledáme kurýry pro pravidelný rozvoz zásilek každý den včetně víkendu . Záleží pouze na Vás jak často a pravidelně můžete být k dispozici. Společnost SPEEDY kurýr s.r.o. je zavedenou službou na pražském trhu v oblasti expresní přepravy.

Co Vás čeká?

  • rozvoz zásilek po Praze a okolí
  • pohodový pracovní tým

A co teď?

Pošlete nám na sebe kontakt dokud jsou ještě volná místa Těšíme se na Vás

Požadujeme:

  • požadujeme zkušenost v oblasti kurýrních služeb, rozvozu apod..
  • čistý výpis z trestního rejstříku
  • vlastní dopravní prostředek
  • živnostenský list ( možné na dohodu )
  • znalost Prahy a skvělý orientační smysl
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • spolehlivost, rychlost, flexibilita
  • počet míst - 9

Nabízíme:

  • zázemí v stabilní společnosti
  • paušální odměna za přepravenou zásilku
  • garantovaný počet zásilek/přeprav
  • pravidelné zálohy v průběhu měsíce

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Sazečská 12)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Řízení vozidel
Řidič

Plat:

1000 - 25000 Kč/den

Datum zadání:

11.6.2021