Jsi spíš sova než ranní ptáče? Noční směny do 23:00, 135 Kč/h

brigáda McDonald's
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Přijde večer a Ty nezamhouříš oči? Pojď si přivydělat k nám! Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká Tě super parta lidí, která Ti se vším ze začátku pomůže. Budeš u nás připravovat skvělé jídlo, za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem a také se zapojíš do péče o čisté prostředí restaurace. Tak pojď pracovat k nám do McDonald`s v Brně, Masarykova 32!

Požadujeme:

● věk minimálně 18 let (směny do 23:00 / 01:00 nebo dle domluvy) ● je na Tebe spolehnutí ● chuť učit se novým věcem - vše potřebné Tě naučíme ● zdvořilé a příjemné vystupování k zákazníkům i kolegům Ti nedělá problém ● máš týmového ducha
  • počet míst - 5

Nabízíme:

● nástupní mzda 125 Kč/h ● navýšení mzdy o 10 Kč/h ihned po zaškolení ● příplatek pro noční směny 10% ● 50% sleva na stravování ● benefit karta, se kterou je možné čerpat slevy nejen u McDonald's ● pravidelné hodnocení Tvého výkonu a s ním spojené další zvyšování mzdy ● díky večerním směnám Ti během dne zůstane dostatek času na školu, koníčky, kamarády i rodinu ● snadná dostupnost - restaurace je hned vedle hlavního nádraží ● uniformu máš od nás zdarma Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Masarykova 32)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

135 - 155 Kč/hod.

Datum zadání:

18.9.2023
/* Not affection functionality */