Jsi holka/kluk pro všechno? Tak přesně Ty nám chybíš v McTýmu!

brigáda McDonald's ČR, spol. s r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Toužíš po nejnovějším telefonu a rodiče ti ho nechtějí koupit? Potřebuješ cool boty a máma ti zase koupila jen kecky na trhu? Chceš udělat dojem na Tvou vysněnou polovičku, ale můžeš si dovolit ji pozvat maximálně na limonádu do non-stopu? Co se týče Tvé finanční nezávislosti, máme pro Tebe řešení! Opečeš maso na grilu, zkompletuješ sendvič, připravíš kávu i hranolky, pokecáš se zákazníkem na kase. Jelikož nejsme žádná čuňata, samozřejmě bude potřeba, ať občas i něco uklidíš. Ale neboj, na nic z toho nebudeš sám, protože job u Meku není „One man show“, ale týmová spolupráce, u které zažiješ i spoustu srandy a získáš nepřenosné zkušenosti.

Požadujeme:

Naučíme Tě vše, co budeš potřebovat. Pro každý typ osobnosti se u nás najde pozice. Jediné, co potřebuješ, je chuť do práce z tvojí strany, ne proto, že tě k tomu donutila mamka, abys pořád jen neseděl/a doma u počítače.
  • počet míst - 4

Nabízíme:

Dostaneš benefitní kartu do všech Mekáčů v ČR, 50% slevu na stravu, příplatek za noční směny, čekají tě společné akce stmelující kolektiv, na kterých se budeš bavit nejen se svými kolegy, ale i s vedením, včetně toho pána, který Tě bude platit- a věř, že je to vždy jízda! V neposlední řadě- makáme 7 dní v týdnu, takže víkendová směna bude skvělou propustkou z rodinné oslavy strýcových sedmdesátin. A to už se fakt vyplatí!
  • nástupní mzdu 115 Kč/h
  • navýšení mzdy o 15 Kč/h ihned po zaškolení
Tak na co ještě čekáš?! Napiš nám, domluv si osobní pohovor s naší sličnou náborářkou a udělej první krok ke své zářivé kariéře pod zlatými oblouky!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín (I.Veselkové 1326)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Brigády v obchodech
Prodavačka

Plat:

130 - 150 Kč/hod.

Datum zadání:

18.6.2022
/* Not affection functionality */