Instalační práce / signmaking - celá ČR

Jedná se o příležitostnou spolupráci na našich různorodých projektech. Hledáme spolupracovníky z celé ČR.

Náplň práce:

    • Lepení (malé i velké polepy)
    • Práce s vrtačkou při instalaci dekorací, jako jsou klip rámy na zeď či závěsné klip rámy
    • Signmaking

Požadujeme:

    • Zodpovědnost, loajalitu, pečlivost
    • Schopnost pracovat dle instrukcí
    • Schopnost udělat během instalace fotku a poslat ji ke konzultaci či kontrole
    • Zaměřit plochy a udělat srozumitelnou dokumentaci
    • Auto, žebřík do 4 m a vlastní vybavení

VÝBĚR SPOLUPRACOVNÍKŮ BUDE PROBÍHAT VÝHRADNĚ PO SKYPU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU PROTO PŘIPOJTE SVÉ SPOJENÍ NA SKYPE. DĚKUJEME.

Nabízíme:

    • Dlouhodobou spolupráci na ŽL/DPP
    • Odměna vždy dohodou podle typu projektu
    • Proplacení cestovného na základě kalkulace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Zeyerova 1456)

Typ smluvního vztahu:

Práce na ŽL, Dohoda o provedení práce

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.7.2017