Hosteska/ promotér 1380Kč fix + provize!


Jsme rodinná firma NEFRITO® laboratories. Jsme výrobci originálních českých parfému, a každý má svůj příběh. Nejsme žádná korporace, kde je člověk jenom číslo. Naopak. Zakládáme si na skvělých vztazích a rozvoji svých lidí. Daří se nám i v době pandemie a rozhodně nezastavujeme. Proto hledáme podobně naladěného člověka na pozici: Hosteska/promotér
  • Rád/a komunikuješ s lidmi a mas obchodního ducha?
  • Máš neustále úsměv na tváři?
  • Chceš od života víc a hledáš pro sebe příležitost posunout svůj život dále?
  • Sháníš brigádu, kterou budeš stíhat při škole?
Pokud ano, tak možná hledáme právě Tebe! Náplní Tvojí práce bude tvoření značky, představování novinek a prodej parfému.

Požadujeme:

Tato pozice je určena pro studenty. Potřebujeme od tebe minimálně 12 dní v měsíci ( 7:30-18:00)
  • počet míst - 4

Nabízíme:

A co u nás můžeš získat? Pokud se vzájemně domluvíme na spolupráci, tak se můžeš těšit na rodinné prostředí a skvělé kolegyně, se kterými zažiješ hodně zábavy. Nejsme obyčejná firma, kde je postup a rozvoj omezený. Naopak. Ve firmě skutečně dbáme na osobnostní rozvoj a meze se u nás skutečně nekladou. Naše firma je místo, které dává lidem prostor a příležitost. To, kam to u nás dotáhneš závisí jen na Tobě. Pokud hledáš jen práci, tak ji tady najdeš. Pokud však hledáš i velkou příležitost, tak ji tady najdeš taky. Plat: 1380Kč fix + provize z prodeje, za den si můžeš vydělat až 2400Kč! Zaujala Tě tato nabídka? Pošli svůj životopis a my se Ti ozveme.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Velké náměstí 147)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

1380 - 2400 Kč/den

Datum zadání:

24.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */