Hledáme posily do kuchyně i na servis (DPP)


Do restaurací Bageterie Boulevard v Praze 1, 7, 9, 15 hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na stálou spolupráci na odpolední směny ve všední dny i o víkendech. Co u nás budete dělat? Komunikovat se zákazníky na servise, starat se o jejich maximální spokojenost, pomáhat jim s výběrem, kompletovat jejich objednávku, připravovat kávu apod. Staňte se nedílnou součástí našeho skvělého týmu. Přijďte si to nezávazně vyzkoušet! U nás se nikdy nenudíte a směna rychle uteče. Stravu a nápoje u nás máte zdarma! V případě zájmu zavolejte nebo zašlete pár informací (životopis) s uvedením vašich časových možností pracovat.

Požadujeme:

Spolehlivost Dobré komunikační schopnosti Chuť naučit se nové věci Schopnost pracovat podle standardů

Koho hledáme:

Parťáka, který je časově flexibilní a nevadí mu pracovat na odpolední směny i o víkendech. Pilnou včelku, která dobře zapadne do našeho týmu. Potravinářský průkaz. A hlavně někoho, koho práce v Bageterii bude bavit stejně jako nás.
  • počet míst - 7

Nabízíme:

Odpolední směny ve všední dny i o víkendu Zaučení, zaškolení, přátelský kolektiv Jídlo máte u nás na směně zdarma Spropitné zůstává pracovníkům Příspěvek na údržbu pracovního oděvu Smlouvu na DPP, DPČ Při dlouhodobé spolupráci další výhody a benefity
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Praha 1, 7, 9, 10)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

115 - 150 Kč/hod.

Datum zadání:

16.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeKuchař/ka Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická | Praha 4

topKUCHAŘ/KA 1.-6.6. v O2 areně/O2 universu až 250Kč/h Příležitosti pro Gastro s.r.o. | Praha 9

topVychovatel(ka) na školu v přírodě Cestovní kancelář CK2 | Praha


/* Not affection functionality */