Hledá se recepční do hostelu!

Nabídka čeká na schválení

Miluješ cestování, hostelovou atmosféru, ale Brno se stalo tvojí aktuální destinací číslo jedna? To je přesně důvod, proč se ucházet o brigádu právě v našem hostelu!

Nový člen našeho recepčního týmu by měl umět velmi dobře anglicky a vyznat se v Brně. Dále pak splňovat vlastnosti jako pečlivost, samostatnost a příjemné vystupování. Určitě se nejedná o nudnou práci, kde prosedíš celou směnu za počítačem. Právě naopak!

Do náplně práce recepčního patří především osobní, písemná či telefonická komunikace s hosty a to především cizinci. Skvělé je, že si tak můžeš procvičovat a pořád zlepšovat svoji angličtinu. Dále má recepční na starost rezervační systém, vedení počítačové agendy a prostě celkově péči o celý hostel a spokojenost hostů.

Tato nabídka je vhodná především pro studenty VŠ, práce na DPP, hledáme recepčního pro dlouhodobou spolupráci.

Práce probíhá na směny, dopolední a odpolední, nabízíme 3 - 4 směny týdně. U nás máme otevřeno i o víkendu, svátcích a prázdninách. Nástup ihned.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Dominikánská 11)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o provedení práce

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Datum zadání:

6.11.2017

Podobné nabídky

Hledaní práce

hostelový recepční Zuzana Cejpková | Brno
Sleva na firemní produkty, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba

Hledáš praxi a zároveň brigádu? AUKČNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, s.r.o. | Brno
Finanční bonusy, Pružná pracovní doba


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */