Flexibilní brigáda ve výzkumné agentuře - 150 Kč/h

Jsme agentura zabývající se marketingovými výzkumy a nabízíme pohodovou brigádu na pozici tazatele. Jedná se o komunikaci s respondenty po telefonu a záznam jejich odpovědí do připraveného skriptu – nejde o žádný prodej ani nabídku zboží, ale o vedené rozhovory na konkrétní témata, dle zaměření projektu (nejčastěji IT, průmysl, stavebnictví). Plánování směn je flexibilní. Podmínkou je odpracovat 20 hod/týdně, které je třeba vměstnat do rozmezí PO-PÁ, 8:00-16:00. Pokud chce někdo pracovat více, samozřejmě může. Délka spolupráce - minimálně do konce projektu (4-5 týdnů). V případě oboustranné spokojenosti se nebráníme ani spolupráci dlouhodobé (někteří tazatelé u nás brigádničí už 3 roky a práce je stále baví :) ) Kromě výdělku u nás získáte taky spoustu zkušeností - pokud do budoucna přemýšlíte o práci v marketingu, pak je tohle příležitost, kterou si nenechte ujít. Obecně je brigáda vhodná zejména pro studenty VŠ, ale rádi dáme šanci každému motivovanému uchazeči. Vhodné pro Čechy i Slováky. Jestliže máte zájem s námi spolupracovat, zašlete nám co nejdříve Váš ŽIVOTOPIS s TELEFONNÍM ČÍSLEM a my se Vám rádi ozveme. V odpovědi, prosím, UVÁDĚJTE VAŠE KONKRÉTNÍ ČASOVÉ MOŽNOSTI. Budeme také rádi, pokud nás doporučíte dále.

Požadujeme:

Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, dodržování zvolených časů práce a účast až do konce projektu (předpokládaná délka trvání 4-5 týdnů), možnost pracovat alespoň 20 hodin týdně po celou dobu projektu (více času výhodou), zkušenosti s prací po telefonu výhodou, nikoli podmínkou, minimálně SŠ vzdělání, studium VŠ výhodou, Pracovní doba: PO-PÁ 8:00 – 16:00 (směny jsou flexibilní - po oboustranné dohodě se lze zapsat kdykoli v rámci daného intervalu). Práce probíhá z našich kanceláří.
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Průměrnou hodinovou sazbu 150 Kč/h (+ obvyklé bonusy za dobře odvedenou práci), flexibilní pracovní dobu (ve středu si nahlásíte směny na příští týden), práci v příjemném prostředí blízko Lužáneckého parku, možnost dlouhodobé spolupráce v případě oboustranné spokojenosti, práci na DPP, smysluplnou práci, jejíž kvalitu naši klienti vysoce oceňují.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Ptašínského 8)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

120 - 180 Kč/hod.

Datum zadání:

14.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeFlexibilní brigáda - tazatel pro mezinárodní výzkum FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu,    spol. s r.o. | Brno

/* Not affection functionality */