Dlouhodobá brigáda pro VŠ - HOSTESKA / PROMOTÉR - mzda 1.600 Kč - 2.000 Kč / den


Rád/a komunikuješ s lidmi a máš neustále úsměv na tváři ? Chceš od života víc a hledáš pro sebe příležitost se posunout a svou prací se bavit ? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe ! Jsme rodinná firma NEFRITO® laboratories. Nejsme žádná korporace, kde je člověk jenom číslo. Naopak. Zakládáme si na skvělých vztazích a rozvoji svých lidí. Jsme výrobci originální české kosmetiky, která má svůj příběh. Proto hledáme podobně naladěného člověka na pozici: HOSTESKA / PROMOTÉR. A co od Tebe očekáváme ? Tvojí prácí bude reprezentace značky NEFRITO a komunikace se zákazníky. Představování novinek, prodej parfémů v OC a budování dlouhodobých vztahů. Zaujala Tě naše nabídka ? Pošli nám svůj životopis nebo volej a my se Ti obratem ozveme. Těšíme se na novou kolegyni nebo kolegu.

Požadujeme:

Zodpovědnost. Tvůj prozákaznický přístup. Komunikativní osobnost. Kolegyni nebo kolegu, který v našem týmu bude pracovat alespoň 12 dní v měsíci (8-18hod). Chut' se vzdělávat v oblasti komunikace, marketingu a psychologie.
  • počet míst - 4

Nabízíme:

Tvoje práce bude mít smysl. Budeš přínosem pro tým a pro zákazníky. Pracovat budeš na místě, které dává lidem prostor a příležitost a budeš se u nás osobně a profesně rozvíjet. Nabízíme prostředí rodinné firmy a skvělé kolegyně a kolegy, se kterými zažiješ hodně zábavy. Pokud hledáš stabilní brigádu nebo i stabilní práci, tak ji u nás najdeš.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Masarykovo náměstí 391/13)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

1600 - 2000 Kč/den

Datum zadání:

15.5.2024
/* Not affection functionality */