Brigáda v call centru Brno - vhodné pro absolventy

Jsme česká společnost, která působí v oblasti telekomunikací a svým zákazníkům šetří peníze již od roku 2014. Naše kancelář se nachází jen dvě zastávky od hlavního nádraží a uvnitř najdeš kolektiv lidí, mezi které se budeš rád vracet i Ty. Právě hledáme brigádníky, kteří se nebojí práce ani legrace. Chceš při studiu vydělávat pěkné peníze? Potřebuješ se někde upíchnout během zkouškového období a mít jistotu brigády i na léto? Chceš nabrat první pracovní zkušenosti a zlepšit svoje komunikační schopnosti a dovednosti? Potřebuješ přivýdělek? Pokud jsi na žádnou z otázek neodpověděl ano, nezoufej! Možná máš jiný důvod, proč se k našemu týmu přidat!

Požadujeme:

Tak pokud: Jsi komunikativní a nebojíš se telefonovat. Hledáš brigádu na 8 hodin denně (v průměru). Chceš zlepšovat své komunikační schopnosti a získat zkušenosti, které se do budoucna budou hodit. Chceš pracovat v menším kolektivu a přátelské atmosféře. Máš obchodního ducha. Se nezalekneš nepříjemného zákazníka. Ovládáš český či slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího. Pošli nám své CV a přidej se k nám. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.
  • počet míst - 3

Nabízíme:

Brigádou u nás získáš: 130 Kč/hod když odpracuješ za měsíc více než 168 hodin (pokud má měsíc 21 pracovních dnů), Tvoje odměna se zvyšuje na 160 Kč/hod Profesionální zaškolení a vedení. Bonus za doporučení dalšího kamaráda až 5.000 Kč. Soutěže o hodnotné ceny. Práci v mladém kolektivu. Brigádu, kde je v zimě teplo a v létě chládek, ne naopak. Sídlíme v moderní kanceláři v centru Brna.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Křenova 478/72)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

130 - 160 Kč/hod.

Datum zadání:

4.8.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */