Brigáda: Svozový specialista, Suchdol nad Lužnicí


Pomáháme doručovat radost z domova i ze světa. Staňte se součástí příběhů s dobrým koncem a zařiďte, aby se k lidem dostaly jejich balíčky a radost zabalená v nich.

🎯 Náplň práce:

Rozvoz a svoz zásilek z napojených pošt a balíkoven. Svoz zásilek od hromadných podavatelů a rozvoz zásilek do firem. Obsluha výdejních boxů. Doručování balíkových zásilek. Pracovní doba dle domluvy.

📯 Požadujeme:

Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič. Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost. Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).

💰 Nabízíme:

Odměnu odpovídající Vámi odvedené práci s výplatou na den přesně. Spolupráci formou DPP a DPČ. Směny podle domluvy. Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru. Práci ve stabilní české firmě. Práci ve férovém týmu. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 3
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Suchdol nad Lužnicí (sídl. 9. května 710)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Řízení vozidel
Řidič

Plat:

117 - 118 Kč/hod.

Datum zadání:

26.5.2023
/* Not affection functionality */