Brigáda: Řidič sk. C, České Budějovice


🎯 Jak vypadá náš pracovní den Po příchodu do práce dostaneme podklady k trase, auto (převážně zn. Iveco) a naložíme ho. Podle rozpisu jezdíme po městě, kraji nebo celé ČR a spojujeme tak svět s našimi logistickými centry, poštami a velkými zákazníky. Po návratu do svého domovského „přístavu“ natankujeme, vrátíme auto a s čistou hlavou odcházíme domů.

📯 Požadujeme:

Řidičský průkaz sk. C. Platný průkaz profesní způsobilosti řidiče, paměťová karta řidiče. Doklad o provedeném dopravně psychologickém vyšetření. Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost. Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).

💰 Co získáte?

Zajímavou brigádu s možností dlouhodobé spolupráce formou DPP nebo DPČ. Odměnu až do výše 160 Kč/hod Práci ve stabilní české firmě. Práci ve férovém týmu.

📯 Termín nástupu:

Ihned nebo dle dohody. Pokud se Vám naše nabídka líbí, vyplňte dotazník a přiložte Váš životopis. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 3
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (Nemanická 16/2208)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Řízení vozidel
Řidič

Plat:

160 Kč/hod.

Datum zadání:

23.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

Doručovatel zásilek v okrese České Budějovice První novinová společnost a.s. | České Budějovice

Brigáda: Poštovní doručovatel, České Budějovice Česká pošta, s.p. | České Budějovice


/* Not affection functionality */