Brigáda pro studenty - Opravy Starého hradu v Želetavě


Drobné pomocné práce na opravě nemovité kulturní památky Starý hrad v Želetavě. Kupříkladu čištění a nátěry strojního vybavení, úklid sutí, drobné zednické práce, drobné výkopy do 50 cm hloubky, úklid pracoviště, zakrývání oken a dveří před malováním, nátěry zdí, nošení materiálu, vyklízení prostor a pod. Na pracovišti je zajištěn trvalý dozor osoby nad 18 let mající praktické zkušenosti s vedením mládeže a prováděním drobných stavebních prací. Z Třebíče je obvykle možná každodenně doprava tam i zpět osobními vozy. V případě, že bude více lidí, je možná doprava autobusem běžných linek. Do Želetavy je rozumné spojení jak z Třebíče, tak i z Moravských Budějovic. Letos budeme i na jiných místech, kde budeme připravovat věci pro Starý hrad (např. příprava a čištění cihel, převoz exponátů a pod). Zvyklost práce doma výhodou.

Požadujeme:

Je třeba běžný pracovní či jiný oděv, který může být zašpiněn apod. Pracovní a ochranné pomůcky zajišťujeme. Letos začínáme už na přelomu května a června!
  • počet míst - 7

Nabízíme:

Brigády jsou placené příspěvkem. Záchrana Starého hradu není výdělečnou záležitostí, odměna pohybuje v rozmezí 105,- Kč až 120,- Kč na hodinu dle vykonávané práce, osobního umu a zručnosti a přístupu k práci brigádníka.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Želetava (Rekreační)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:


Ostatní

Plat:

105 - 120 Kč/hod.

Datum zadání:

26.5.2023
/* Not affection functionality */