Brigáda/ práce- Kurýr Bolt Food Brno DPP/ IČO 150- 300 Kč/ hod


Hledáte flexibilní práci, kterou si můžete přizpůsobit svému volnému času a zároveň si vydělat slušné peníze? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku! Hledáme kurýry, kteří budou doručovat jídla pomocí platformy Bolt Food.

Nabízíme vám naprostou časovou svobodu- můžete si Vaši práci plánovat podle vašich potřeb a volného času. Nejsou žádná omezení na počet doručených objednávek nebo hodin, a proto se můžete spolehnout na naprostou svobodu svého času a zajímavé výdělky.

 

Jak práce probíhá?
Pokyny budete dostávat prostřednictvím aplikace Bolt Courier, která vám přidělí objednávky z restaurací poblíž Vás. Stačí si objednávku převzít a doručit ji zákazníkovi na základě pokynů v aplikaci. Nemusíte se starat o platby v hotovosti, reklamace a další administrativu- o to se postará náš tým podpory.

 

Co od vás vyžadujeme?
Především chuť pracovat, úsměv na tváři a schopnost komunikovat se zákazníky. Musíte být profesionální, spolehliví a slušní. Potřebujete také vlastní dopravní prostředek (auto, kolo, motorku, skútr, nebo koloběžku) a mobilní telefon s daty.

 

Tato práce pro Vás je vhodná pro kohokoliv, kdo si chce přivydělat, ale může se stát i Vaším hlavním zdrojem příjmů. Velkou výhodou je výplata zasílána týdně na Váš bankovní účet a naprostá transparentnost a férové jednání.

Tak neváhejte a přidejte se k nám! Staňte se součástí naší flotily a užijte si svobodu a flexibilitu práce.

Možnost spolupráce na DPP, nebo IČO.

Požadavky:

-Schopnost komunikovat se zákazníky
-Vlastní dopravní prostředek- Auto, kolo, koloběžka, motorka, nebo skútr
-Telefon s mobilním internetem

Výhody práce Bolt kurýra:
- Časová flexibilita
- Výplata každý týden
- Zajímavé finanční ohodnocení- průměrně více než 200 Kč/ hod

Odpovědět


 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na ŽL, Dohoda o provedení práce

Plat:

150 - 300 Kč/hod.

Datum zadání:

29.4.2023
/* Not affection functionality */