Brigáda: Poštovní doručovatel - Vyškov


Jak bude vypadat váš pracovní den?

Každé ráno si připravíte dopisy ✉️, balíčky , letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku ️, kde někdy na vás čekají milí adresáti s připraveným občerstvením a dobrou kávou ☕, za to jim rádi poradíte, jaké další služby České pošty mohou využít. Po návratu předáte nedoručené zásilky a  odcházíte domů ️. Pracovní doba pouze na ranní směny (6-14.30h po-pá). Doručovat budete pěšky.

Jakého parťáka do týmu hledáme:

Komunikativní a rád se setkává s lidmi. Zodpovědný se smyslem pro pořádek. Umí si věci zorganizovat a naplánovat. Alespoň trochu zdatný v ovládání PC. A ví, že pošťák zvoní vždy dvakrát.

Co získáte?

Fajn kolektiv, který se na vás už těší. Práci formou DPP, DPČ. Výplatu 12. den v měsíci.

Kontakt:

Štěrbová Ilona Tel.:+420 734 876 585 Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 5
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Vyškov (Krátká 3c/782)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.9.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */