Brigáda: Poštovní doručovatel, Paskov,


Právě teď se můžete stát velmi důležitou součástí celého řetězce a zařídit dobrý konec všech doručovaných příběhů. ✉️ Naši pěší doručovatelé mají krásné poslání, pevnou pracovní dobu - pouze ranní směny a volné víkendy a svátky. Mají tak dostatek času na své záliby a blízké.

Jak bude vypadat váš den?

Připravíte balíčky a obálky, aby se Vám dobře doručovaly, přibalíte i letáky a složenky. Doručíte zásilky s úsměvem našim zákazníkům. Klientům poradíte nebo jim rovnou řeknete o našich službách, které jim usnadní život. Po návratu předáte nedoručené zásilky a s čistou hlavou odcházíte domů ️.

Co mají společného naši doručovatelé?

Komunikativní a přátelští lidé, které nerozhází ani když se zákazník zrovna dobře nevyspal. Spolehliví lidé se smyslem pro zodpovědnost a organizaci. Ochotní a pracovití kolegové, kterým nevadí zazvonit víckrát.

Co získáte?

Přátelský kolektiv, který se na vás už těší. Spolupráci formou DPP nebo DPČ. Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru.

Kontakt:

Lyčková Radka Tel.:+420 730 188 611 Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 5
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Frýdecká 404a/755)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Řízení vozidel
Řidič

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.9.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

Brigáda: Operátor logistiky, Ostrava Česká pošta, s.p. | Ostrava

Brigáda: Operátor logistiky, Ostrava Česká pošta, s.p. | Ostrava


/* Not affection functionality */