Brigáda: Poštovní doručovatel depo Česká Třebová


🎯 Jak bude vypadat váš pracovní den?

Každé ráno si připravíte dopisy ✉️, balíčky 📦, letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku 🚶️, kde někdy na vás čekají milí adresáti s připraveným občerstvením 🧁🥨 a dobrou kávou ☕, za to jim rádi poradíte, jaké další služby České pošty mohou využít. Po návratu předáte nedoručené zásilky a s čistou hlavou odcházíte domů 🤸🏾️. Pracovní doba pouze na ranní směny (6-14.30h po-pá). Doručovat budete služebním vozidlem.

📯 Jakého parťáka do týmu hledáme:

Komunikativní a rád se setkává s lidmi. Zodpovědný se smyslem pro pořádek. Umí si věci zorganizovat a naplánovat. Alespoň trochu zdatný v ovládání PC a řízení služebního vozidla. A ví, že pošťák zvoní vždy dvakrát. 🔔

💰 Co získáte?

Fajn kolektiv, který se na vás už těší. 👐 Práci formou DPP, DPČ. Výplatu 12. den v měsíci. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 5
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Třebová (Topolová 2070)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.5.2023
/* Not affection functionality */