Brigáda: Poštovní doručovatel, Brno-Sever 135,- Kč/hod


Jak bude vypadat váš pracovní den?

Každé ráno si připravíte dopisy ✉️, balíčky , letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku za adresáty, kterým kromě předání jejich zásilky poradíte i jaké další služby České pošty mohou využít. A to nejen na pobočce, ale třeba i online. Po návratu předáte nedoručené zásilky a s čistou hlavou odcházíte domů.

Jakého parťáka do týmu hledáme:

Komunikativní a rád se setkává s lidmi. Odpovědný se smyslem pro pořádek. Umí si věci zorganizovat a naplánovat. Alespoň trochu zdatný v ovládání PC a řízení osobního auta. A ví, že pošťák zvoní vždy dvakrát. Řidičský průkaz sk. B vítaný

Co získáte?

Fajn kolektiv, který se na vás už těší . Práci na DPP, DPČ. Výplatu 12. den v měsíci.

Kontakt:

Pisarovičová DenisaTel: +420 704 869 510 Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 2
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Okružní 5/732)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.9.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce


/* Not affection functionality */