BRIGÁDA Poštovní doručovatel, Břeclav


🎯 Jak bude vypadat váš pracovní den?

Každé ráno si připravíte dopisy ✉️, balíčky 📦, letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku za adresáty, kterým kromě předání jejich zásilky poradíte i jaké další služby České pošty mohou využít. A to nejen na pobočce, ale třeba i online. Po návratu předáte nedoručené zásilky a s čistou hlavou odcházíte domů.

📯 Jakého parťáka do týmu hledáme:

Komunikativní a rád se setkává s lidmi. Odpovědný se smyslem pro pořádek. Umí si věci zorganizovat a naplánovat. Alespoň trochu zdatný v ovládání PC a řízení osobního auta. A ví, že pošťák zvoní vždy dvakrát. 🔔

💰 Co získáte?

Fajn kolektiv, který se na vás už těší 👐. Práci na DPP, DPČ. Výplatu 12. den v měsíci.

📞 Kontakt:

Dagmar ZvěřinováTel.: +420 605 139 013 Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 2
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Břeclav (Břetislavova 1/1945)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

31.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

Brigáda: Skladový specialista, Břeclav Česká pošta, s.p. | Břeclav

Brigáda: Svozový specialista, Břeclav Česká pošta, s.p. | Břeclav

/* Not affection functionality */