BRIGÁDA Operátor logistiky, Mošnov


Jak bude vypadat Váš pracovní den:

Ruční / strojové třídění balíkových zásilek a manipulace se zásilkami. Vykládka / nakládka zásilek z poštovních vozidel a jejich příprava k expedici. Vysoká fyzická náročnost (práce s břemeny až 30 kg). Do našeho týmu se můžete přidat, když.. Jste v dobré fyzické kondici a máte dobrý zdravotní stav. Jste spolehlivý a samostatný. Máte čistý trestný rejstřík. Je Vám více než 18 let. Místo výkonu Mošnov

Odměníme Vás:

Hodinová hrubá mzda 160,- Zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Pracovně právním vztahem formou brigády na DPP/DPČ. Příjemným pracovním kolektivem.

Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?

Sídlíme na adrese Průmyslová 378 v Mošnově. Jsme velmi dobře dostupní a pohodlně se k nám dostanete autobusem, vlakem nebo autem. Autobusová zastávka Mošnov OAMP je od nás vzdálená 2 minuty pěšky a dostanete se na ní z Ostravy (linka 331, 333), Kopřivnice/Příboru (linka 632) či Nového Jičína (linka 670). Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete nám, prosím, svůj životopis kliknutím na tlačítko "Odpovědět". V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 1
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Příbor (Jičínská 240)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.5.2023
/* Not affection functionality */