Brigáda: Kurýr balíkových zásilek, Třebíč


Pomáháme doručovat radost z domova i ze světa. Staňte se součástí příběhů s dobrým koncem a zařiďte, aby se k lidem dostaly jejich balíčky a radost zabalená v nich.

Jak bude vypadat váš den?

Připravíte si balíčky a balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám snadno rozvážely. Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. Po návratu zkontrolujete, zbylé balíčky a bezpečně je uložíte na poště nebo na depu.

Jakého kolegu hledáme?

Spolehlivého se smyslem pro zodpovědnost. Ochotného a pracovitého, který se chce stát součástí týmu tradičního zaměstnavatele. Samostatného, staršího 18 let s dobrým zdravotním stavem. S řidičským průkazem skupiny B a chutí řídit moderní služební dodávku.

Co získáte?

Fajn kolektiv, který se na vás už těší. Práci na DPP, DPČ, možno i na HPP. Výplatu 12. den v měsíci.

Kontakt:

Večeřa TomášTel: +420 734 877 447 Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 1
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kožichovice (Žďárského 218)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Řízení vozidel
Řidič

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.9.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

Brigáda: Svozový specialista, Třebíč Česká pošta, s.p. | Kožichovice

Brigáda: Skladový specialista, Třebíč Česká pošta, s.p. | Kožichovice

/* Not affection functionality */