Brigáda: Doručovatel listovních zásilek, Pardubice


Jak vypadá náš pracovní den Každé ráno si připravíme dopisy, balíčky, letáky a rozdělíme je podle svého rajonu tak, aby se dobře rozvážely. Celou směnu je pak doručujeme pěšky nebo služebním autem (záleží na vás). Někdy klientům poradíme, jaké další služby mohou využít. Po návratu předáme nedoručené zásilky a odcházíme domů.

Proč si vybrat právě nás?

  • Nováčky učíme vše, co k práci potřebují. *Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci. *Jsme velká společnost, a proto získáte příležitost ke kariérnímu růstu. *Nastoupit můžete ihned.
Do našeho týmu se můžete přidat, když…
  • ovládáte základy PC. *jste fyzicky zdatný a zdravotně způsobilý *je Vám více než 18 let *máte aktivní ŘP sk. B - pokud se rozhodne řídit služební vůz*jste časově flexibilní po-pá od 6-14.30h

Co získáte?

  • dlouhodobou spolupráci formou DPP nebo DPČ

Místo pracoviště:

  • Pardubice, Palackého 1233

Kontakt:

Zina Tomášková Tel.: +420 954 491 921 +420 605 220 942 V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 1
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice (Palackého třída 1233)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

118 Kč/hod.

Datum zadání:

29.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */