Brigáda: Doručovatel listovní pěší- Letňany


Jak bude vypadat Váš pracovní den:

Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály a zásilky tak, aby se Vám dobře roznášely. Vše přichystané roznesete podle Vašich možností (a domluvy s vedoucí/m) do schránek. Doručování minimálně 3 hodiny denně, PO - PÁ. 150 Kč/hod

Hodíte se k nám, protože:

Chcete mít samostatnou práci zrovna v době, kdy se Vám to hodí. Vám záleží na tom, abyste roznesli všechny zásilky ke svým adresátům. Je Vám více než 18 let.

Proč pracovat právě u nás?

Získáte u nás možnost dlouhodobé spolupráce. Když Vás to bude bavit, můžete u nás začít pracovat nastálo třeba i na jiné pozici. Zajímá Vás více? Přijďte se podívat na náš Náborový den 21.09.2023 od 13:00 do 18:00 hod v logistickém centru Malešice (Sazečská 598/7, Praha 10). Těšíme se na Vás!

Kontakt:

Z. Bittnerová - vedoucí dodejentel. 730 580 222 V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 1
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.9.2023
/* Not affection functionality */