Brigáda: Administrátor pošt, Benešov u Prahy


Proč pracovat u nás?

Pobočka pošty je stále pro mnoho lidí neodmyslitelným spojením se světem. Hledáme k sobě parťáka, který pomůže lidem odeslat poštu a balíčky, vyplácet poukázky nebo důchody a nabídne jim naše služby. Nováčky naučíme vše, co k práci potřebují.

🎯 Jak bude vypadat Váš pracovní den:

Budete zastupovat kolegy na přepážkách. Ze 70 % řešíte podání a vydání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky) a vyplácíme důchody nebo poukázky. Z 10 % nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření aj.). Z 10 % prodáváte poštovní i doplňkové zboží (známky, pohlednice, krabice, losy, kancelářské potřeby atd.). Občas klientům jen poradíte nebo dáte tu správnou informaci.

📯 Jakého parťáka hledáme?

Máte SŠ vzdělání s maturitou. Máte čistý trestní rejstřík (budete pracovat s penězi a ceninami). Je Vám alespoň 18 let. Baví Vás kontakt s lidmi a máte příjemné vystupování. Ovládáte PC (budete zde pracovat s interními systémy České pošty).

💰 Co získáte?

Spolupráci formou DPP nebo DPČ. Směny podle domluvy. Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru. Práci uvnitř poštovních prostor (nikde neběháte v terénu v zimě ani v horku). Práci ve stabilní české firmě. Práci ve férovém týmu. Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se vám! V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadujeme:

  • počet míst - 1
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Benešov (Poštovní 478)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.5.2023
/* Not affection functionality */