Animátor v Bulharsku a Řecku - léto 2022

Prožij nejlepší léto svého života jako ANIMÁTOR v Bulharsku nebo Řecku!

V AnimationPoint ještě pořád hledáme poslední animační posily na letní sezónu 2022.

Nabídka je už momentálně omezená, a to na země Bulharsko, Řecko a Egypt.

Chceš se přihlásit?

Pecka! Pokud se v animátorství fakt vidíš, nejlepší možností je vyplnit rychlý registrační formulář na webu AnimationPoint.
Ještě než se přihlásíš, tak ti doporučujeme se proklikat přes náš web a to především na stránku “O práci animátora”. Nebo klidně dej do Googlu “Co dělá animátor volného času”. Máme také (snad) hezký Facebook, Instagram nebo YouTube… A jo, nahráváme také animační podcasty, které najdeš například na Spotify. Tam všude najdeš mraky informací o animátorství a AnimationPoint.


Jak probíhá výběr animátorů?

Čím dřív pošleš přihlášku, tím větší máš šanci.
Všechny kandidáty budeme telefonicky kontaktovat. Ulož si proto číslo níže. Zavolá Ti Markét, Evča, nebo Viktor a budou Ti tykat. Jsme přece animátoři :)
Pokud bude první telefonát OK, dostaneš pozvánku pohovor, který proběhne osobně nebo eventuálně online formou. Před sezónou proběhne ještě krátké zaškolení.

V případě úspěchu Ti už nic nestojí v cestě za nezapomenutelnou letní sezónou 2022!


Tak co, jdeš do toho s AnimationPoint?

Těšíme se na Tebe!

Požadujeme

CIZÍ JAZYK. Mluvíš anglicky. Nemusí to být mega super, ale hlavně se musíš chtít zlepšovat. Práce v zahraničí bez angličtiny - to prostě nejde. Pokud mluvíš dalším jazykem jako němčina, ruština nebo francouzština, máš obrovskoooou výhodu.

MÁŠ MINIMÁLNĚ 18. Jo, plnoletost je základním předpokladem. Pokud máš 16 nebo 17, nevadí. Budeme tady také za rok nebo za dva. Klidně se nám ozvi, rádi s tebou budeme v kontaktu. A co horní věková hranice? Ta není dána, ale nejstarší animátor, který pro nás pracoval měl 35. Pokud ještě nemáš 18, můžeš se ucházet o naše pozice v Česku.

MÁŠ V LÉTĚ 2 MĚSÍCE ČAS. Požadujeme od animátorů minimálně 2 letní měsíce červenec a srpen. Sezóna začíná od 1.7. a končí 31.8., pokud můžeš pracovat déle, bezva! Ve zkratce platí, čím delší je Tvoje časová dostupnost, tím máš více šancí k vycestování.

VZTAH ALESPOŇ K NĚČEMU ANIMAČNÍMU. Děti, sport, fitness, tanec, hudba. To všechno mohou být oblasti práce animátora. Bylo by fajn, aby animátor měl vztah alespoň k něčemu.

CÍTÍŠ SE ANIMÁTOREM! Energičnost, komunikativnost, organizační schopnosti.. a tak bychom mohli pokračovat. Jednoduše hledáme animátory! :)

Nabízíme

NEZAPOMENUTELNÉ LÉTO 2022! Animátorství je bezva práce! Čeká Tě hodně zážitků, noví přátelé z celého světa, zlepšení jazyků, ale především obrovské množství zkušeností.

PRÁCE V ZAHRANIČÍ. Bulharsko, Řecko nebo Egypt. Možnosti ještě máme.

PENÍZE. Animátor bez zkušeností dostane 15 000 - 16 000 Kč Pokud máš zkušenosti, je to určitě více. Zdá se ti to málo? Počkej...

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ. Nemusíš se o nic starat. Ubytování je zabezpečeno, počítej ale se spolubydlícím. A co strava? Většina hotelů dává animátorům možnost stravovat se přímo v hotelové restauraci. A to chceš!

LETENKA. Je také hrazená! Cestovní náklady tě tak vůbec nemusí trápit. Dopravíme tě až před hotel.

POJIŠTĚNÍ. Hrazené máš také soukromé zdravotní cestovní pojištění!

1 DEN VOLNA. To nezní špatně, že ne? Představ si, že jsi v destinaci 2 měsíce. To stihneš cca 8 - 10 dní volna. Procestuješ ostrov, poznáš nové pláže, zažiješ boat party. Možností, jak si užít day off je hodně. A bude to stát za to!

ANIMATIONPOINT RODINA. Spolupráce s námi není jen tak. Staneš se naším animátorem a otevřou se Ti dveře do světa animace! Prací v zahraničí to jen začíná! Animační párty, příležitosti také v českých hotelech, eventy s animátory, jako dětské oslavy, Mikuláš nebo firemní akce; školy v přírodě - možností je mnoho! Nejlepší animátoři se také aktivně podílejí na výběru a zaškolení nováčků.

Odpovědět


 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Evropa (Cíglerova 1092/36)

Typ smluvního vztahu:

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

15000 - 16000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeRestaurace na Lipně přijme brigádníky na léto 2022 Restaurace Loděnice Lipno s.r.o. | Lipno nad Vltavou

topKuchař/ka Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická | Praha 4


/* Not affection functionality */