Analytický konzultant

Nabízím placenou praxi pro studenty vysokých a vyšších odborných škol, nezávisle na oboru. Jedná se o flexibilní práci cca. 20 hodin týdně. Finanční ohodnocení je nadprůměrné vůči trhu s možností kariérního růstu při studiu. Oblast, ve které se budete pohybovat se týká komunikace s lidmi, psychologie ekonomických analýz, administrativa všeho druhu a přípravy prezentací. Není nutná předchozí pracovní zkušenost - máme intenzivní celorepublikový proces zaškolování - online formou. Pokud mluvíte cizími jazyky, máte velkou výhodu, avšak není to podmínkou. Část našeho týmu je mezinárodní a staráme se o mezinárodní klienty z Francie, Kanady, Indie a Švýcarska. Můžete uplatnit svoje nabité vědomosti přímou komunikací.

Požadujeme:

Nebát se vystoupit ze své komfortní zóny (nehledáme druh super spolupracovníka, který má letité zkušenosti, hledáme spolupracovníka, který se chce zdokonalovat a něco pro sebe udělat) Proaktivní přístup CV
  • počet míst - 5

Nabízíme:

Uznání praxí pro vysoké školy. Nadstandartní finanční ohodnocení - 163 Kč/hod Možnost získání certifikátů Praxe (1-2 měsíce) Stáže (delší spolupráce)
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:


Ostatní

Plat:

163 Kč/hod.

Datum zadání:

23.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

Stavební projektant ManpowerGroup s.r.o. | Pardubice

Odpolední úklidy (PO-PÁ) na 2h/den - Pardubice B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. | Pardubice

DPP - úklid - Pardubice BTN Czech, a.s. | Pardubice

Kontrola kvality Enter-Prise Sorting, s.r.o. | Pardubice


/* Not affection functionality */