Zodpovědný projektant a konstruktér

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

    • tvorba projektů stavebních objektů technických investičních celků na všech stupních
    • spolupráce při stanovování optimálních návrhů řešení stavby dle zadání investora
    • návrhy technických zařízení a koordinace přidružených profesí
    • zodpovědnost na včasnost a kompletnost projektových a cenařských prací

Požadujeme:

    • VŠ / SŠ zaměření stavebního směru, zaměření městské inženýrství a vodohospodářské stavby, TBZ, dopravní a pozemní stavitelství , technickou infrastrukturu
    • vhodná praxe alespoň  1 rok projektanta, technika vodohospodářských a inženýrských staveb - kanalizace, ČOV, vodovody, inž. sítě příp. pozemního stavitelství, TZB a příbuzné technické obory
    • znalost stavební a odborné legislativy, stavebního zakázkování výhodou
    • znalost stavebního rozpočtování vč. postupů realizace prací výhodou
    • vhodná aktivní znalost Microstation (AutoCAD), rozpočty RTS/KROS/Callida vítány, MS Office
    • schopnost pracovat v týmu, pečlivost, spolehlivost
    • chuť učit se novým věcem, flexibilita, nasazení

Nabízíme:

    • základní plat podle praxe a zkušeností   +  motivační způsob odměny podle výkonu a složitosti zakázek
    • práce v renomované stabilní firmě v pěkném prostředí a dobré dostupnosti
    • pružná pracovní doba, možnost nadpracování
    • atraktivní sociální program (stravenky, významné příspěvky na přepravu, telefon, mobilní internet, k využívání auto k soukromým účelům po zapracování atd..)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc (Jungmannova 153/12)

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Stravenky, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Projektant

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

16.4.2018