Nabídka již není aktuální

Zkušební technik

Pro našeho významného klienta, společnost vyrábějící přístroje vysokého napětí, hledáme pracovníky na pozici

ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  • provádění zkoušek (elektrických i plynotěsnostních) u komponentů pro zapouzdřené rozvodny VVN
  • měření přechodového odporu
  • provádění plynotěsnostních zkoušek
  • asistence senior zkušebnímu technikovi
  • účast na údržbě zkušebního zařízení
  • účast a asistence u zkoušek vysokým napětím

Požadavky:

  • vzdělání elektro (SOU nebo SŠ s maturitou)
  • doložitelná praxe na silnoproudých zařízeních, nejlépe v oboru zapouzdřených rozvoden či jiných VN a VVN zařízeních
  • vyhl. 50 §6 pro VN (nad 1000kV)
  • ochota pracovat ve 3 směnách
  • schopnost práce v kolektivu

Nabízíme:

  • - zázemí velké mezinárodní stabilní společnosti
  • - práce na HPP
  • - nástup IHNED
  • - motivující finanční ohodnocení
  • - týden dovolené navíc, stravenky
  • - místo výkonu práce: Brno-Slatina

V případě zájmu posílejte vaše životopisy na email [e-mail byl skryt] do předmětu, prosím, uvádějte přesný název pozice.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 5.5.2015