Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

Vyrábajú sa rôzne konštukcie. Je potrebné aby zámočník vedel kompletnú prípravu pre zvárarača podľa výkresovej dokumentácie. Požadujeme samostnatnosť a dobrú dochádzku.

Místo výkonu práce:

Sviadnov

Mzda:

Dohodou

Požadujeme:

Hľadáme zámočníkov s min. 3 ročnou praxou, ktorý dobre ovládajú výkresovú dokumentáciu a maju skúsenosti so skladaním menších aj väčších konštrukcií. Je potrebný základný kurz CO2. Zámočník robí kompletnu prípravu pre zvárača podľa VD.

Nabízíme:

Ponúkame: - práca na HPP, DOPČ, ŽL - zálohy po 80h. - práca v 2 zmennej prevádzke - Ubytovanie v prípade potreby - dlhodobú spoluprácu

Další informace:

Požadovaná prax min 3 rokov. ponuka práce na HPP, DOPČ aj ŽL. Práca v 2 zmennej prevádzke. V podniku je pracovná skúška. Po absolvovaní môže uchadzač okamžite nastúpiť.

Ubytování:

Ano

Pracoviště:

Frýdek-Místek (Sviadnov)

Typ práce:

Práce s ubytováním

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.7.2015