Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Zámečník / montér

Přijmeme zaměstnance na pozici Montéra/Strojního zámečník či Elektromontéra.

Náplň práce:

Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:

  • Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, elektromechanik, elektromontér, elektrikář apod.
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Směny:

  • Ranní a odpolední, možnost přesčasů

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Smlouvu na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní společenské akce
  • Stravování zajištěno
  • Možnost ubytování v centru Plzně
  • Možnost záloh

Plat:

  • 130,-/hod. čistého

Nástup dle dohody.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) .
Lokalita: Plzeň (Poděbradova 1, Avalon centrum) Zobrazit místo na mapě
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Markmont s.r.o.
Jana Valenzová

777573051
Zařazeno v oborech: Stavebnictví, Strojírenství a průmysl
Svářeč, Montážník/Montér, Strojní zámečník, Sváření
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?