Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

ZÁMEČNÍK (16 500 Kč – 22 000 Kč)

Výrobní strojírenská společnost hledá šikovné zámečníky do svého týmu.

Náplň práce:

skládání ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace
příprava a svařování ocelových konstrukcí

Požadavky:

SŠ vzdělání, obor zámečník výhodou
praxe v oboru zámečník výhodou
dovednost čtení ve výkresové dokumentaci
svářečský průkaz výhodou (vlastní svářečská škola)
manuální zručnost

Nabízíme:

možnost kariérního růstu ve stabilní společnosti
dotované stravování
výkonové bonusy
zaměstnanecké benefity

nástup: ihned
lokalita: Olomoucký kraj
Lokalita: Olomoucký kraj
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Spin HR s.r.o.
Mgr. Veronika Kubjátová
+420 737 090 004
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Strojní zámečník, Sváření
Datum zadání: 9.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?