Nabídka již není aktuální

Zákaznický servis s účetními operacemi

Pro prestižní, zahraniční společnost zabývající se výrobou a designem koupelen, hledáme zodpovědného a komunikativního člověka, který ovládá italský a anglický jazyk oblasti zákaznického servisu a účetnictví.

Co Vás čeká?

  • zpracovávání došlých faktur a ostatních účetních dokladů
  • příprava dokladů zákazníkovi o budoucí platbě
  • vystavování faktur zákazníkům, správa dodavatelských a odběratelských sald
  • stanoveni a kontrola a schvalování kredit limitů zákazníků
  • kalkulace provizí zaměstnancům
  • příprava podkladů pro daňová přiznání, auditory atd.

Co my čekáme od Vás?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • samostatnost, pečlivost, zájem o účetnictví
  • velmi dobrá znalost italštiny, dobrá znalost angličtiny
  • znalost práce na PC – uživatelsky Excel, Word

Nabízíme Vám!
  • zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění a další)
  • lokalita pracoviště centrum Prahy

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám zašlete Váš životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Účetní
Datum zadání: 26.8.2014