Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Zajímavá brigáda, skladník, mzda 104Kč/hod

Hledáme více brigádníků na jednoduchou práci - manipulace s materiálem. Lokalita: Šťáhlavy. Plat 104Kč/hod (+ příplatek za práci v noci 6,50Kč/hod.) Možnost výběru směn R/O/N. Práce vhodná pro každého, kdo má oprávnění na ručně vedené vozíky, popř. oprávnění VZV.

POPIS POZICE:

  • manipulace s materiálem,
  • návoz materiálu ke strojům a odvoz hotové produkce

POŽADUJEME
  • schopnost se zaučit
  • flexibilitu
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita

NABÍZÍME
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ – ŠŤÁHLAVY
  • mzda 104Kč/hod (+ příplatek za práci v noci 6,50Kč/hod.
  • 3směnný provoz (ranní 6.00-14.00, odpolední 14.00-22.00, noční 22.00-6.00)
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní společnosti
  • práce vhodná pro každého, kdo má oprávnění na ručně vedené vozíky, popř. oprávnění VZV

KONTAKT:

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?