Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Zajímavá brigáda, OPERÁTOR VÝROBY, mzda 100Kč/ho

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA SE SÍDLEM V KŘIMICÍCH HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE NA POZICE OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

INFORMACE/NABÍZÍME:

  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PLZEŇ – KŘIMICE
  • MZDA 100KČ/HOD.
  • 2SMĚNNÝ PROVOZ
  • VÝBORNÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST – MHD
  • PRÁCE VE STABILNÍ SPOLEČNOSTI
  • PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY, STUDENTY I DŮCHODCE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • ROZBALOVÁNÍ ZÁSILEK
  • TŘÍDĚNÍ ZBOŽÍ
  • KONTROLA A PŘEBALENÍ ZBOŽÍ PODLE ÚDAJŮ V PC
  • SKENOVÁNÍ KÓDŮ, TISK ETIKET
  • ODSTRAŇOVÁNÍ DROBNÝCH ZÁVAD ZBOŽÍ
  • ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

POŽADUJEME:

  • SCHOPNOST ZAUČIT SE BĚHEM PLACENÉHO TŘÍTÝDENNÍHO ŠKOLENÍ (PODMÍNKOU JE 100% DOCHÁZKA)
  • VZDĚLÁNÍ: VYUČEN (V TEXTILNÍM OBORU VÝHODOU)
  • OCHOTA NAUČIT SE NOVÝM VĚCEM
  • ZÁKLADNÍ ZNALOST PRÁCE S PC
  • VELMI DOBRÝ ZDRAVOTNÍ STAV UMOŽŇUJÍCÍ PLNÉ NASAZENÍ A PRÁCI VE STOJE
  • SPOLEHLIVOST, FLEXIBILITA, SMYSL PRO POŘÁDEK
  • PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST, LOAJALITA

NOVINKA:

  • firemní autobusová doprava ze směru Stříbra - Heřmanova Huť - Nýřany - Tlučná - Vejprnice - Křimice. Příspěvek pracovníka bude činit 20 Kč/den při odpracované směně

KONTAKT:

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?