Zahradnice - prodavačka v zahradnickém centru

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o.

Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.hortis.net

Náplň práce:

Zařazení na pozici zahradnice - prodavačka, prodej výpěstků a zahradnických potřeb, obsluha zákazníků, ošetřování rostlin, aranžování atd.

Požadujeme:

    • minimálně vyučení v oboru
    • praxe výhodou
    • příjemné vystupování
    • chuť do práce
    • znalost sortimentu rostlin
    • komunikativnost a časovou flexibilitu

Nabízíme:

    • práce v jedinečném prostředí zahradnického centra v dobrém pracovním kolektivu
    • dobré platové ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům
    • bližší informace při osobním pohovoru

Místo práce: Čáslav

Termín nástupu: únor - březen 2018

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hortis@hortis.net

Platnost inzerátu končí 13. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubický (Čáslav)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Zahradník

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

13.2.2018