Pro našeho klienta hledáme nové kolegy, kteří by pracovali na pozici Warranty Engineer. Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se na nás obrátit!

Náplň práce:

analýza reklamovaných dílů, zpracování 8D hlášení a reportingu organizace měření a vyhodnocení specifikovaných charakteristik výrobků sjednávání technických faktorů se zákazníky na pravidelné bázi za reklamované výrobky komunikace s výrobními/zákaznickými týmy a vnitropodnikovými odděleními za účelem přípravy podkladů jednání se zákazníky o výši technických faktorů, správa nákladů spojených s reklamacemi vedení přehledů záručních ukazatelů na určené výrobkové divizi analýza příčin za využití nástrojů kvality, podpora zavedení nápravných opatření

Požadujeme:

praxi na obdobné pozici (oblast automotive výhodou) orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k práci znalost nástrojů řízení jakosti, orientace v technické dokumentaci komunikativní znalost anglického jazyka rozhodování na základě faktů a dat, schopnost argumentace a efektivní komunikace VŠ/SŠ vzdělání – výhodou technický směr zájem o další vzdělávání a odborný růst, ochota cestovat
  • počet míst - 1

Nabízíme:

práce v moderním pracovním prostředí flexibilní pracovní doba home-office profesní růst možnost zahraničních stáží bonusy příspěvek penzijní připojištění a životní pojištění příspěvek na dopravu školení a workshopy stravenky firemní jesle a školka 5 týdnů dovolené flexibilní systém elektronických benefitů zvýhodněné mobilní tarify

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

35000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.5.2024