Nabídka již není aktuální

Vývojový technolog/technoložka Senior

Pro našeho klienta přední evropskou společnost zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT hledáme motivované kandidáty pro nově vypsanou pozici:

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA MECHANICKÝCH DÍLŮ – SENIOR

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádění průzkumu trhu dodavatelů pro navržené varianty řešení projektů
  • Vytváření databáze schválených dodavatelů mechanických dílů
  • Analýza vhodnosti materiálů pro varianty projektů
  • Spolupráce s vývojovými konstruktéry s konstrukčním řešením s ohledem na realizovatelnost a efektivnost výroby
  • Spolupráce s dodavateli na zavedení sériové výroby komponent
  • Spolupráce na organizaci a řízení práce na prototypové výrobě sestav a kompletních výrobků

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • Praxe v programu AUTOCAD nebo obdobném SW
  • AJ - pokročilá znalost slovem i písmem

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a obsahově bohatou práci
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Prostředí prosperující a stabilní české firmy s unikátní firemní kulturou
  • Přátelský kolektiv
  • Finanční podíl na úspěchu firmy

Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl, Technika a elektrotechnika
Technolog ve strojírenství, Technolog
Datum zadání: 8.9.2015