Vývojový pracovník HW

Nabídka již není aktuální.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vývojového pracovníka HW.

esc Aerospace se zabývá elektronikou se zvláštním důrazem na embedded systémy, přenos dat a mikrovlnné aplikace. Vyvíjí několik produčních řad bezpilotních letounů a systémy protidronové obrany. esc Aerospace se aktivně účastní vesmírných projektů, včetně projektů vypisovaných Evropskou vesmírnou agenturou ESA. V této oblasti probíhají práce na letovém software pro satelitní palubní systémy, EGSE software a zpracování dat.

Požadavky:

    • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (vhodné i pro absolventy s praxí),
    • znalost AJ technického směru,
    • orientace v součástkové základně,
    • základní znalost návrhových CAD systémů,
    • tvorba dokumentace pro výrobu a vývoj,
    • základní znalost programovacích jazyků pro embedded systémy,
    • základní znalosti v oblasti EMC,
    • zkušenosti s navrhováním a výrobou elektronických systémů,
    • zkušenosti s návrhem radio (vf) zařízení výhodou,
    • znalosti hardware průmyslových sběrnic a jejich softwarové obsluhy výhodou.

Náplň práce:

    • Vývoj HW, návrh řešení HW, tvorba schémat a layoutu vícevrstvých plošných spojů,
    • tvorba technické, výrobní a projektové dokumentace,
    • výpočty, simulace, dimenzování a optimalizace elektronických komponentů,
    • realizace prototypů, oživování a ověřování jejich funkce.

Nástup: Ihned, dle domluvy

Nabízíme:

    • zajímavou práci v nadnárodní společnosti,
    • práci v mladém kolektivu,
    • pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií,
    • spolupráci na mezinárodních projektech,
    • podíl na výzkumné činnosti,
    • každodenní využití cizích jazyků.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis:

    • v češtině a angličtině,
    • s fotografií,
    • možným termínem nástupu a
    • představou o měsíčním výdělku.

Těšíme se na Váš e-mail na [e-mail byl skryt] či telefonát 284 683 784.

Navštivte nás na stránkách www.esc-aerospace.com.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Prague 6 Dejvice (Čs.armády 14)

Benefity:

Notebook, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.2.2017