Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Vývojář produktů (ne IT)

Náplň:

  • technická podpora jiných oddělení (kvalita, obchod, výroba)
  • vedení vývoje (projekty - od nápadu až po jejich realizaci v produkci)
  • spolupráce se zahraniční pobočkou
  • ověření vývojového produktu v praktickém využití
  • vývoj produktu v souladu s nařízeními EU (včetně technické dokumentace)

Požadavky:

  • VŠ - strojírenství nebo textil
  • praxe ve vývoji a projektováním
  • komunikativní angličtina a němčina
  • kreativita a vysoká pracovitost

Benefity:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajištění odborného růstu v rámci firemního vzdělání
  • další smluvní benefity

Pracovní doba: standardní jednosměnný

Místo výkonu: Veselí nad Lužnicí

Nástup: ihned/dohoda

Mzda: smluvní na základě zkušeností
Lokalita: Veselí nad Lužnicí
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Job and Travel s.r.o.
Daniel Hrad
731014406
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl, Věda a výzkum
Konstruktér ve strojírenství, Procesní inženýr ve strojírenství, Projektant ve strojírenství, Produktový vývoj
Datum zadání: 28.10.2016

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?