Nabídka již není aktuální

Výrobní ředitel

Pro našeho klienta - českého výrobce interiérových dveří a zárubní - hledáme vhodné kandidáty na pozici výrobního ředitele.

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Náplň práce:

odpovědnost za výrobní proces
zavádění výrobku do výroby
vedení výrobního týmu a spolupráce s odděleními napříč společností (plánování, zástupci tech. obsluhy, nákup...)
odpovědnost za provozuschopnost a údržbu

Požadujeme:

zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
výborná znalost AJ
zkušenosti s vedením lidí - umění vést lidi a motivovat je k výkonům
objektivita a preciznost při řešení výzev
zkušenost v oboru interiérové výroby či nábytkářství jsou značnou výhodou

Nabízíme:

motivující finanční ohodnocení
příspěvek na bydlení (při relokaci zaměstnance)
pružná pracovní doba
dotované stravné
samozřejmostí je služební automobil, notebook, telefon

Místo práce: Plzeňský kraj

V případě zájmu zašlete své CV na e-mail [e-mail byl skryt]
Lokalita: Česká Republika
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti, Vzdělávání a školství
Ředitel/manažer kvality, Ředitel/ka
Datum zadání: 23.2.2015